Tüm ürünler
-
Galvanizli Çelik Kare Boru
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Dikişsiz Karbon Çelik Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik yuvarlak çubuk
-
Karbon Çelik Köşebent
-
C Kanal Çelik Kiriş
-
H Şekilli Çelik Kiriş
-
Kaynaklı Karbon Çelik Boru
-
Hassas Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Karbon Çelik Boru
-
Karbon çelik sac
-
Karbon Çelik Profil
-
Karbon Çelik Yassı Çubuk
-
Alüminyum alaşımlı boru
-
JackÇelik malzeme için iyi bir tedarikçi
anahtar kelimeler [ galvanized steel square pipe ] eşleşme 98 Ürünler.
Sıcak Daldırma Galvanizli Gi Çelik Boru Q235B 1mm Kalınlık 1000mm
| Ürün adı: | Kaliteli sıcak daldırma galvanizli çelik boru gi çelik boru Q235B 1mm kalınlık |
|---|---|
| Malzeme: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Dış çap (yuvarlak): | 1 - 1000 mm |
Sıcak Daldırma Galvanizli Karbon Çelik Boru Gi S235JR 1mm Kalınlık
| Ürün adı: | Kaliteli sıcak daldırma galvanizli çelik boru gi çelik boru S235JR 1mm kalınlık |
|---|---|
| Malzeme: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Dış çap (yuvarlak): | 1 - 1000 mm |
Sch40 Galvanizli Karbon Çelik Boru 7mm Siyah Karbon Çelik Boru
| Başvuru: | Kazan/Matkap/Sıvı/Akışkan/Gaz/Hidralik/Petrol/Yapı Borusu |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Galvanizli veya müşteriye özel |
| Bölüm Şekli: | Roud / Kare / Dikdörtgen |
2mm Kaynaklı Galvanizli Boru Q215
| Başvuru: | Kazan/Matkap/Sıvı/Akışkan/Gaz/Hidralik/Petrol/Yapı Borusu |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Galvanizli veya müşteriye özel |
| Bölüm Şekli: | Roud / Kare / Dikdörtgen |
A53 Galvanizli Karbon Çelik Boru 50mm Kaynaklı Çelik Boru TB162-2006
| Yüzey işleme: | Galvanizli, siyah boya, müşteriye özel |
|---|---|
| Alaşım Veya Değil: | alaşım |
| Başvuru: | Akışkan Borusu, Yapı Borusu, Gaz Borusu, su borusu |
A106B Kaynaklı Karbon Çelik Boru 80mm Kaynaklı Siyah Çelik Boru
| Bölüm Şekli: | Yuvarlak/Dikdörtgen/Kare |
|---|---|
| Alaşım Veya Değil: | Alaşımsız |
| teknik: | ERW, Sıcak Haddelenmiş, Soğuk Çekilmiş, SSAW |
ASTM 20mm Dikişsiz Kare Çelik Boru Q275 40x40 Kare Boru Yağ Yüzeyi
| Kalınlık: | 1 - 1000 mm |
|---|---|
| Başvuru: | Yapı Borusu |
| Yüzey işleme: | Galvanizli veya müşteriye özel |
2mm Hassas Karbon Çelik Boru St37 Düşük Karbonlu Çelik Boru DIN Standardı
| Başvuru: | Yapı Borusu,Hidrolik Boru,İnşaat,Akışkan Boru,Petrol Borusu |
|---|---|
| Standart: | ASTM,DIN,GB,JIS,API |
| Kalınlık: | 2 - 50 mm,0,1 mm-60 mm,1 - 8 mm |
Astm Dikdörtgen Çelik Boru A500 75mm 40X20 Dikdörtgen Boru
| Kalınlık: | 0,4 - 35 mm,0,2 - 20 mm,0,5 - 3,0 mm,0,5-80 mm,0,5 - 60 mm |
|---|---|
| Alaşım Veya Değil: | Alaşımsız, Alaşımlı mı |
| teknik: | ERW,Sıcak Haddelenmiş,Soğuk Çekilmiş,Ekstrüde,ERW ve Sıcak Haddelenmiş/Soğuk Haddelenmiş/Sıcak Hadde |
Q345 Dikdörtgen Çelik Boru 16Mn Karbon Çelik Dikdörtgen Boru
| teknik: | ERW,Sıcak Haddelenmiş,Soğuk Çekilmiş,Ekstrüde,ERW ve Sıcak Haddelenmiş/Soğuk Haddelenmiş/Sıcak Hadde |
|---|---|
| Uygulama: | Yapı Borusu,İnşaat veya Bina Yapısı borusu,Ulaşım,Kazan Borusu,Kazan/Sondaj/Akışkan/Akışkan/Gaz/Hidr |
| yüzey işleme: | Galvanizli, siyah, yağ, Çimento ve Diğer İşlemler, Boya |

