Tüm ürünler
-
Galvanizli Çelik Kare Boru
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Dikişsiz Karbon Çelik Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik yuvarlak çubuk
-
Karbon Çelik Köşebent
-
C Kanal Çelik Kiriş
-
H Şekilli Çelik Kiriş
-
Kaynaklı Karbon Çelik Boru
-
Hassas Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Karbon Çelik Boru
-
Karbon çelik sac
-
Karbon Çelik Profil
-
Karbon Çelik Yassı Çubuk
-
Alüminyum alaşımlı boru
-
JackÇelik malzeme için iyi bir tedarikçi
anahtar kelimeler [ galvanized steel square pipe ] eşleşme 98 Ürünler.
Endüstriyel Kullanım İçin Petrol Borusu Galvanizli Kare Çelik Boru ISO9001
| Başvuru: | Tarım Aletleri Borusu, Su Ve Gaz Borusu, Sera Borusu, İskele Borusu, İnşaat Malzemesi Borusu, Mobily |
|---|---|
| sertifika: | ce, BIS, JIS, ISO9001 |
| Şekil: | Kare |
EN10025 Galvanizli Karbon Çelik Boru 20mm
| Başvuru: | Kazan/Matkap/Sıvı/Akışkan/Gaz/Hidralik/Petrol/Yapı Borusu |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Galvanizli veya müşteriye özel |
| Bölüm Şekli: | Roud / Kare / Dikdörtgen |
İskeleler için Q235B galvanizli çelik boru Ekstrüde Dikdörtgen Metal Boru 15mm
| alaşım veya değil: | Alaşımsız, Alaşımdır |
|---|---|
| teknik: | ERW,Sıcak Haddelenmiş,Soğuk Çekilmiş,Ekstrüde,ERW ve Sıcak Haddelenmiş/Soğuk Haddelenmiş/Sıcak Hadde |
| yüzey işleme: | Galvanizli, siyah, yağ, Çimento ve Diğer İşlemler, Boya |
API 5L Dikişsiz Karbon Çelik Boru 16Mn Karbon Çelik yuvarlak Boru
| Kalınlık: | 1 - 200 mm,0,5 - 20 mm,1,5 - 45 mm |
|---|---|
| Sınıf grubu: | A53-A369,Q195-Q345,10#-45#,ST35-ST52,16Mn |
| Özel Boru: | API Borusu,Kalın Duvarlı Boru,Diğer |
İşleme ve İnşaat İçin 400mm Karbon Yuvarlak Çelik Çubuk
| ambalajlama: | Standart su geçirmez paket |
|---|---|
| Malzeme: | Karbon çelik |
| Yüzey işleme: | HİÇBİRİ |
0.4mm Kaynaklı Kare Çelik Boru STK400 Soğuk Haddelenmiş Kare Boru
| Kalınlık: | 0,4 - 50 mm |
|---|---|
| Başvuru: | Vakum buharlaşma sistemi kompresörü için |
| Alaşım Veya Değil: | Alaşım |
Tarımsal Sera İnşa Etmek İçin St42 Galvanizli Karbon Çelik Boru 10mm
| Başvuru: | Kazan/Matkap/Sıvı/Akışkan/Gaz/Hidralik/Petrol/Yapı Borusu |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Galvanizli veya müşteriye özel |
| Bölüm Şekli: | Roud / Kare / Dikdörtgen |
İskele İçin Sıcak Daldırma Galvanizli Karbon Çelik Boru 1mm Tüp
| Ürün adı: | Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Boru GI Boru GI İçi Boş Boru |
|---|---|
| Malzeme: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Dış çap (yuvarlak): | 1 - 1000 mm |
Q195 1.5mm Galvanizli API Karbon Çelik Boru İskele İçin Sıcak Daldırma 20mm
| Ürün adı: | Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Boru GI Boru GI İçi Boş Boru |
|---|---|
| Malzeme: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Dış çap (yuvarlak): | 1 - 1000 mm |
ERW 20mm sıcak daldırma galvanizli Dikdörtgen Çelik Boru Q195 60X40 Dikdörtgen Boru
| Kalınlık: | 0,4 - 35 mm,0,2 - 20 mm,0,5 - 3,0 mm,0,5-80 mm,0,5 - 60 mm |
|---|---|
| alaşım veya değil: | Alaşımsız, Alaşımdır |
| teknik: | ERW,Sıcak Haddelenmiş,Soğuk Çekilmiş,Ekstrüde,ERW ve Sıcak Haddelenmiş/Soğuk Haddelenmiş/Sıcak Hadde |

