Tüm ürünler
-
Galvanizli Çelik Kare Boru
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Dikişsiz Karbon Çelik Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik yuvarlak çubuk
-
Karbon Çelik Köşebent
-
C Kanal Çelik Kiriş
-
H Şekilli Çelik Kiriş
-
Kaynaklı Karbon Çelik Boru
-
Hassas Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Karbon Çelik Boru
-
Karbon çelik sac
-
Karbon Çelik Profil
-
Karbon Çelik Yassı Çubuk
-
Alüminyum alaşımlı boru
-
JackÇelik malzeme için iyi bir tedarikçi
anahtar kelimeler [ galvanized steel square pipe ] eşleşme 98 Ürünler.
1Cr17 Kaynaklı Karbon Çelik Boru 10mm
| Bölüm Şekli: | Yuvarlak/Kare/Dikdörtgen/Oval.etc |
|---|---|
| Başvuru: | Akışkan Borusu, Yapı Borusu, Gaz Borusu, su borusu, otomotiv borusu |
| teknik: | ERW, Sıcak Haddelenmiş, Soğuk Haddelenmiş, SSAW |
Petrol Boru Hattı İçin Daha Büyük Çaplı Kaynaklı Karbon Çelik Boru APL16Mn Dikişsiz
| Ürün adı: | spiral çelik boru yığınları, Gaz Boru Hattı |
|---|---|
| Dış çap (yuvarlak): | 10 - 2850 mm,219 - 2620 mm |
| teknik: | sıcak haddelenmiş |
Yapı için Q235B Kaynaklı Karbon Çelik Boru 83mm
| Ürün adı: | ERW Kaynaklı Çelik Boru |
|---|---|
| Uzunluk: | 1-12m,12m veya özelleştirilmiş |
| Malzeme: | Q195/Q215/Q235/Q345, paslanmaz çelik/karbon çeliği/alaşımlı çelik vb. |
ANSI150 Karbon Çelik Profil Pas Direnci 20mm Lazer Kesim Çelik
| Başvuru: | destek sistemi |
|---|---|
| Seviye: | Q235/Q195 |
| Kalınlık: | 4,5 mm ila 14,5 mm, 4,5-12,5 mm |
JIS H Şekilli Çelik Kiriş 8mm Sıcak Haddelenmiş Çelik H Kiriş Q195 Kaynak
| Seviye: | Q235B,SS400,Q345B |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,EN,BS,DIN |
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş / Kaynaklı |
12.5mm Lazer Kesim Paslanmaz Çelik ST37 Boy 5m Ss Lazer Kesim
| Uygulama: | Destek sistemi |
|---|---|
| Seviye: | Q235/Q195 |
| Kalınlık: | 4,5 mm ila 14,5 mm,4,5-12,5 mm |
Ss400 2mm Yumuşak Çelik Yassı Çubuk GB 1095 Çelik Yassı Stok Özelleştirilmiş Hizmet
| Standart: | GB, JIS |
|---|---|
| Genişlik: | 10mm-1010mm Veya özel |
| İsim: | Karbon Çelik Yassı Çubuk |
As36 Çatı Destek Kirişi 350mm 4 İnç H Kiriş Soğuk Haddelenmiş yağlı
| Web Genişliği: | 100mm~900mm |
|---|---|
| Ürün adı: | H-Işın |
| Malzeme: | Q235/Q235B/Q345/Q345b/Ss400 |

