Tüm ürünler
-
Galvanizli Çelik Kare Boru
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Dikişsiz Karbon Çelik Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik yuvarlak çubuk
-
Karbon Çelik Köşebent
-
C Kanal Çelik Kiriş
-
H Şekilli Çelik Kiriş
-
Kaynaklı Karbon Çelik Boru
-
Hassas Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Karbon Çelik Boru
-
Karbon çelik sac
-
Karbon Çelik Profil
-
Karbon Çelik Yassı Çubuk
-
Alüminyum alaşımlı boru
-
JackÇelik malzeme için iyi bir tedarikçi
anahtar kelimeler [ galvanized steel square pipe ] eşleşme 98 Ürünler.
Düşük basınçlı galvanizli çelik kare boru sıvı borusu 6 metre uzunluğunda
| Uzunluk: | 12M, 6m, 6.4M |
|---|---|
| teslimat: | Onaylanan Siparişten Sonra 10-15 Gün |
| Yüzey: | sıcak daldırma galvanizleme |
Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Kare Boru 0,8 - 30 Mm
| Teslimat: | Onaylanan Siparişten Sonra 10-15 Gün |
|---|---|
| sertifika: | ce, BIS, JIS, ISO9001 |
| Şekil: | Kare |
ASTM A213 Endüstriyel Kullanım İçin Galvanizli Çelik Kare Boru 12M 0,8 Mm
| Uzunluk: | 12M, 6m, 6.4M |
|---|---|
| Malzeme: | Galvanize çelik |
| Başvuru: | Tarım Aletleri Borusu, Su Ve Gaz Borusu, Sera Borusu, İskele Borusu, İnşaat Malzemesi Borusu, Mobily |
GB5310 Galvanizli Çelik Kare Boru JIS ISO9001
| Teslimat: | Onaylanan Siparişten Sonra 10-15 Gün |
|---|---|
| Uzunluk: | 12M, 6m, 6.4M |
| Kalınlık: | 0,8 - 30 mm |
Ce Sertifikasıyla 12M Uzunlukta Galvanizli Çelik Kare Boru 0.8 - 30 mm Kalınlığı
| Paket: | Denize Uygun Standart Paket |
|---|---|
| Sertifika: | ce, BIS, JIS, ISO9001 |
| Dayanıklılık: | ±1% |
Endüstriyel Kullanım İçin Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Kare Boru ASTM A335
| paket: | Denize Uygun Standart Paket |
|---|---|
| Teslimat: | Onaylanan Siparişten Sonra 10-15 Gün |
| Tip: | Boru |
2.5mm Galvanizli Çelik Kare Boru Sıcak Daldırma 80x80 Q235B Karbon Tüp
| Ürün adı: | Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Kare Boru 2.5mm 80x80 Q235B karbon çelik boru |
|---|---|
| Malzeme: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| teknik: | ERW,Sıcak Haddelenmiş,Soğuk Çekilmiş,kaynaklı boru,Soğuk Haddelenmiş |
Siyah Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Kare Boru Q195 İçi Boş Boru Çelik Boru 1mm
| Yüzey işleme: | Galvanizli veya müşteriye özel, Siyah Yağ Yüzeyi |
|---|---|
| Sertifika: | CE,API,ISO |
| Alaşım Veya Değil: | Alaşımsız |
Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Kare Boru 2.75mm 30x30 Kare Boru
| Uygulama: | Gaz borusu |
|---|---|
| yüzey işleme: | Galvanizli, Siyah Yağ Yüzeyi |
| Kesit Şekli: | Yuvarlak / Kare / Dikdörtgen |
Sıcak Haddelenmiş Galvanizli Çelik Kare Boru 2.2 Mm 75x75 Kare Boru
| Kalınlık: | 0,8 - 2,2 mm |
|---|---|
| Başvuru: | Vakum buharlaşma sistemi kompresörü için |
| Yüzey işleme: | Galvanizli veya müşteriye özel |

