Tüm ürünler
-
Galvanizli Çelik Kare Boru
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Dikişsiz Karbon Çelik Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik yuvarlak çubuk
-
Karbon Çelik Köşebent
-
C Kanal Çelik Kiriş
-
H Şekilli Çelik Kiriş
-
Kaynaklı Karbon Çelik Boru
-
Hassas Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Karbon Çelik Boru
-
Karbon çelik sac
-
Karbon Çelik Profil
-
Karbon Çelik Yassı Çubuk
-
Alüminyum alaşımlı boru
-
JackÇelik malzeme için iyi bir tedarikçi
anahtar kelimeler [ galvanized steel square pipe ] eşleşme 98 Ürünler.
İskele için Sıcak Daldırma Gi Karbon Galvanizli Çelik Boru Q345 A36
| Ürün adı: | İskele İçin Yüksek Kaliteli Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Boru Gi Çelik Boru A36 |
|---|---|
| Malzeme: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Dış çap (yuvarlak): | 1 - 1000 mm |
6 Metre Düşük Karbonlu Çelik Boru İskele Galvanizli Çelik Yuvarlak Boru
| Başvuru: | Kazan/Matkap/Sıvı/Akışkan/Gaz/Hidralik/Petrol/Yapı Borusu |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Galvanizli veya müşteriye özel |
| Bölüm Şekli: | Roud / Kare / Dikdörtgen |
SCH40 Galvanizli Kare Boru 12mm
| Başvuru: | Kazan/Matkap/Sıvı/Akışkan/Gaz/Hidralik/Petrol/Yapı Borusu |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Galvanizli veya müşteriye özel |
| Bölüm Şekli: | Roud / Kare / Dikdörtgen |
Alaşımlı Galvanizli Kaplı Kare Çelik Boru 75x75x1mm A36 Sıcak Daldırma
| Ürün adı: | Kaliteli sıcak daldırma galvanizli çelik boru 75x75x1mm A36 kare çelik boru |
|---|---|
| Malzeme: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| teknik: | ERW,Sıcak Haddelenmiş,Soğuk Çekilmiş,kaynaklı boru,Soğuk Haddelenmiş |
201 Galvanizli Çelik Dikdörtgen Boru Q235B 316 80mm Bakım İçin
| Kalınlık: | 0,4 - 35 mm,0,2 - 20 mm,0,5 - 3,0 mm,0,5-80 mm,0,5 - 60 mm |
|---|---|
| Alaşım Veya Değil: | Alaşımsız, Alaşımlı mı |
| teknik: | ERW,Sıcak Haddelenmiş,Soğuk Çekilmiş,Ekstrüde,ERW ve Sıcak Haddelenmiş/Soğuk Haddelenmiş/Sıcak Hadde |
Miktar Güvencesi ile 30mm 16 Gauge Galvanizli Çelik Boru A513-2007
| Kalınlık: | 0,5 - 20 mm |
|---|---|
| Başvuru: | Yapı Borusu |
| Yüzey işleme: | galvanizli |
A53 3 İnç Kare Boru 7mm Sıcak Daldırma Galvanizli Kare Çelik Boru
| standart2: | API 5L |
|---|---|
| Kalınlık: | 2 - 70 mm |
| Standart: | ASTM |
4.5mm H Şekilli Çelik Kiriş Q215 Depo için Galvanizli Çelik H Kiriş
| Flanş kalınlığı: | 8-30mm |
|---|---|
| Kalınlık: | 4.5-70mm |
| Başvuru: | İnşaat, Yapı İnşaat, Köprü |
Çeşitli endüstriler için çok yönlü galvanizli kare çelik boru 6.4M
| Paket: | Denize Uygun Standart Paket |
|---|---|
| Uygulama: | Tarım Aletleri Borusu, Su Ve Gaz Borusu, Sera Borusu, İskele Borusu, İnşaat Malzemesi Borusu, Mobily |
| Dayanıklılık: | ±1% |
0.8-30mm Galvanizli Kare Çelik Boru Boru ASTM A106 ISO9001 6m
| sertifika: | ce, BIS, JIS, ISO9001 |
|---|---|
| Başvuru: | Tarım Aletleri Borusu, Su Ve Gaz Borusu, Sera Borusu, İskele Borusu, İnşaat Malzemesi Borusu, Mobily |
| Tip: | Boru |

