Tüm ürünler
-
Galvanizli Çelik Kare Boru
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Dikişsiz Karbon Çelik Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik yuvarlak çubuk
-
Karbon Çelik Köşebent
-
C Kanal Çelik Kiriş
-
H Şekilli Çelik Kiriş
-
Kaynaklı Karbon Çelik Boru
-
Hassas Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Karbon Çelik Boru
-
Karbon çelik sac
-
Karbon Çelik Profil
-
Karbon Çelik Yassı Çubuk
-
Alüminyum alaşımlı boru
-
JackÇelik malzeme için iyi bir tedarikçi
anahtar kelimeler [ galvanized steel square pipe ] eşleşme 98 Ürünler.
12CrMo Siyah Karbon Çelik Boru 5mm Soğuk Haddelenmiş Çelik Boru
| standart2: | API 5L |
|---|---|
| Kalınlık: | 2 - 70 mm |
| Standart: | ASTM |
ST37 A106 Dikişsiz Boru 1020 4mm Dikişsiz Kare Boru 4mm
| Kalınlık: | 1 - 200 mm,0,5 - 20 mm,1,5 - 45 mm |
|---|---|
| not grubu: | A53-A369,Q195-Q345,10#-45#,ST35-ST52,16Mn |
| özel boru: | API Borusu,Kalın Duvar Borusu,Diğer |
1cr5mo Dikişsiz Karbon Çelik Boru 100mm Kaynaklı Galvanizli Boru
| Kalınlık: | 6 - 25,4 mm, 0,5 - 20 mm |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Galvanizli, siyah boya |
| Bölüm Şekli: | Yuvarlak/Kare/Dikdörtgen/Oval.etc |
A500 Galvanizli Dikdörtgen Boru 100X100mm Dikdörtgen Tüp 100X50
| Kalınlık: | 0,4 - 35 mm,0,2 - 20 mm,0,5 - 3,0 mm,0,5-80 mm,0,5 - 60 mm |
|---|---|
| Alaşım Veya Değil: | Alaşımsız, Alaşımlı mı |
| teknik: | ERW,Sıcak Haddelenmiş,Soğuk Çekilmiş,Ekstrüde,ERW ve Sıcak Haddelenmiş/Soğuk Haddelenmiş/Sıcak Hadde |
T6728-2002 Yapısal Çelik Şekil 0.5mm Alüminyum H Kiriş Kare
| Web Genişliği: | 50mm--300mm |
|---|---|
| Yüzey: | Müşterilerin ihtiyacına göre, Siyah/sıcak daldırma galvanizli |
| Ürün adı: | H Kiriş |
Q235 Galvanizli H Kiriş 900mm
| Ağ kalınlığı: | 100-900mm |
|---|---|
| Başvuru: | İnşaat, Yapı İnşaat, Köprü |
| Uzunluk: | Müşteri Gerekli, 6 m ve 12 m |
Q345B Çelik Kiriş Şekilleri 500mm
| Kalınlık: | 50-300mm,4.5-70mm |
|---|---|
| Başvuru: | İnşaat, Yapı İnşaat, Köprü, Yapısal Yapı |
| Uzunluk: | 6-12m |
Yapı için 60mm Kaynaklı Karbon Çelik Boru 16Mn Dikişsiz Kaynaklı Boru
| Kalınlık: | 0,5 - 20 mm |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Galvanizli, siyah boya, müşteriye özel |
| Bölüm Şekli: | Yuvarlak/Dikdörtgen/Kare |
9mm Karbon Çelik Profil EN10219 Uzunluk 5.8m Lazer Kesim Çelik Levha ASTM Standardı
| Başvuru: | destek sistemi |
|---|---|
| Seviye: | Q235/Q195 |
| Kalınlık: | 4,5 mm ila 14,5 mm, 4,5-12,5 mm |
Sera için 11mm Lazer Kesim Sac Galvanizli G346
| Başvuru: | destek sistemi |
|---|---|
| Seviye: | Q235/Q195 |
| Kalınlık: | 4,5 mm ila 14,5 mm, 4,5-12,5 mm |

