Tüm ürünler
-
Galvanizli Çelik Kare Boru
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Dikişsiz Karbon Çelik Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik yuvarlak çubuk
-
Karbon Çelik Köşebent
-
C Kanal Çelik Kiriş
-
H Şekilli Çelik Kiriş
-
Kaynaklı Karbon Çelik Boru
-
Hassas Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Karbon Çelik Boru
-
Karbon çelik sac
-
Karbon Çelik Profil
-
Karbon Çelik Yassı Çubuk
-
Alüminyum alaşımlı boru
-
JackÇelik malzeme için iyi bir tedarikçi
anahtar kelimeler [ galvanized steel square pipe ] eşleşme 98 Ürünler.
6mm Galvanizli Demir Kare Boru C45 Galvanizli Dikdörtgen Boru Q235
| Ambalaj bilgileri: | Standart paketi dışa aktar: paketlenmiş, ahşap kutu, her türlü taşıma için uygun veya gerekli |
|---|---|
| Teslim süresi: | 15-25 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T |
Kaynaklı Z275 Galvanizli Çelik Kare Boru 50x50 S235JR Boru
| Ürün adı: | Kaliteli sıcak daldırma galvanizli çelik içi boş profil boru 100x100 kare boru |
|---|---|
| Malzeme: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| teknik: | ERW,Sıcak Haddelenmiş,Soğuk Çekilmiş,kaynaklı boru,Soğuk Haddelenmiş |
Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik İçi Boş Bölüm Boru 100x100 Kare Boru
| Ürün adı: | Kaliteli sıcak daldırma galvanizli çelik içi boş profil boru 100x100 kare boru |
|---|---|
| Malzeme: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| teknik: | ERW,Sıcak Haddelenmiş,Soğuk Çekilmiş,kaynaklı boru,Soğuk Haddelenmiş |
15mm Ön Galvanizli Kare Çelik Boru Mobilya Q235 Kolay Muayene
| Kalınlık: | 0,5 - 20 mm |
|---|---|
| Uygulama: | Vakum buharlaştırma sistemi kompresörü için |
| yüzey işleme: | Galvanizli veya müşteriye özel |
Kare Galvanizli Çelik Boru Sıcak Dip ASTM A335 0.8 - 30 mm
| Teslimat: | Onaylanan Siparişten Sonra 10-15 Gün |
|---|---|
| Hata payı: | ±1% |
| paket: | Denize Uygun Standart Paket |
G3459 Dikişsiz Karbon Çelik Boru Yapısı İçin 25mm Karbon Çelik Kaynaklı Boru
| standart2: | API 5L |
|---|---|
| Kalınlık: | 2 - 70 mm |
| Standart: | ASTM |
34mm H Şekilli Çelik Kiriş 409 Galvanizli Kare Boru 16Mn Boya Yüzey İşlemi
| Web Genişliği: | 100mm~900mm |
|---|---|
| Ürün adı: | 309s 310s 409 Paslanmaz Çelik H Kiriş Standart I Kiriş Boyutları |
| Şekil: | H-kanalı |
St52.4 Galvanizli Karbon Çelik Boru 1mm Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Boru
| Başvuru: | Kazan/Matkap/Sıvı/Akışkan/Gaz/Hidralik/Petrol/Yapı Borusu |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Galvanizli veya müşteriye özel |
| Bölüm Şekli: | Roud / Kare / Dikdörtgen |
400mm Galvanizli Hafif Çelik Boru Q345 Karbon Çelik Kaynaklı Boru
| Başvuru: | Kazan/Matkap/Sıvı/Akışkan/Gaz/Hidralik/Petrol/Yapı Borusu |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Galvanizli veya müşteriye özel |
| Bölüm Şekli: | Roud / Kare / Dikdörtgen |
6 Metre Düşük Karbonlu Çelik Boru İskele Galvanizli Çelik Yuvarlak Boru
| Başvuru: | Kazan/Matkap/Sıvı/Akışkan/Gaz/Hidralik/Petrol/Yapı Borusu |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Galvanizli veya müşteriye özel |
| Bölüm Şekli: | Roud / Kare / Dikdörtgen |

