Tüm ürünler
-
Galvanizli Çelik Kare Boru
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Dikişsiz Karbon Çelik Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik yuvarlak çubuk
-
Karbon Çelik Köşebent
-
C Kanal Çelik Kiriş
-
H Şekilli Çelik Kiriş
-
Kaynaklı Karbon Çelik Boru
-
Hassas Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Karbon Çelik Boru
-
Karbon çelik sac
-
Karbon Çelik Profil
-
Karbon Çelik Yassı Çubuk
-
Alüminyum alaşımlı boru
-
JackÇelik malzeme için iyi bir tedarikçi
anahtar kelimeler [ galvanized steel square pipe ] eşleşme 98 Ürünler.
70mm ASTM Galvanizli Çelik Kare Boru Q345 Dikişsiz Çelik Borular
| standart2: | API 5L |
|---|---|
| Kalınlık: | 2 - 70 mm |
| Standart: | ASTM |
Sıcak Haddelenmiş Galvanizli Çelik Kare Boru 40mm 3 İnç Kare Boru
| standart2: | API 5L |
|---|---|
| Kalınlık: | 2 - 70 mm |
| Standart: | ASTM |
Düşük basınçlı galvanizli çelik kare sıvı boru sistemleri 0.8 - 30 mm
| Paket: | Denize Uygun Standart Paket |
|---|---|
| teslimat: | Onaylanan Siparişten Sonra 10-15 Gün |
| Sertifika: | ce, BIS, JIS, ISO9001 |
Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Kare Boru ISO9001 ASTM A213
| Tip: | Boru |
|---|---|
| paket: | Denize Uygun Standart Paket |
| Başvuru: | Tarım Aletleri Borusu, Su Ve Gaz Borusu, Sera Borusu, İskele Borusu, İnşaat Malzemesi Borusu, Mobily |
Z60 Galvanizli Çelik Kare Boru 50x50 SS400 İçi Boş Bölüm Boru
| Ürün adı: | Sıcak satış Z60 galvanizli çelik kare boru 50x50 SS400 içi boş profil boru |
|---|---|
| Malzeme: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| teknik: | ERW,Sıcak Haddelenmiş,Soğuk Çekilmiş,kaynaklı boru,Soğuk Haddelenmiş |
Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Kare Boru 0,8 - 30 Mm ±%1 Tolerans
| paket: | Denize Uygun Standart Paket |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,8 - 30 mm |
| Malzeme: | Galvanize çelik |
12M Uzunluk ve ±%1 Toleranslı Kare Galvanizli Çelik Yapısal Boru
| Malzeme: | Galvanize çelik |
|---|---|
| Uzunluk: | 12M, 6m, 6.4M |
| Şekil: | Kare |
Ce Belgeli 6.4M Galvanizli Çelik Kare Boru Boru ASTM A213
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| Malzeme: | Galvanize çelik |
| Yüzey: | sıcak daldırma galvanizleme |
BIS sertifikalı galvanizli çelik kare boru sıcak daldırma yüzeyi 0,8 - 30 mm
| Kalınlığı: | 0,8 - 30 mm |
|---|---|
| Sertifika: | ce, BIS, JIS, ISO9001 |
| Malzeme: | Galvanize çelik |

